True
כל הקטגוריות
  תפריט סגור
  משלוח חינם בפריסה ארצית - בקניה מעל 300 ₪
  משלוח חינם בפריסה ארצית - בקניה מעל 300 ₪

  תנאי שימוש

  מדיניות רכישה ומשלוחים

  *תקנון זה מנוסח בלשון זכר למען נוחות הגולשים באתר ואין בכך לפגוע בבני המין אשר התקנון אינו מנוסח בלשונו

  מנהלי האתר שומרים על הזכות לשנות את תקנון האתר לפי ראות עיניהם ושיקולם הבלעדי.

  אתר פיתגורס הינו חנות מקוונת המופעלת על ידי חברת ואואדו בע"מ (513846253) הסדנא 9, פתח תקווה.

  תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולש באתר ו/או המזמין דרך האתר. כל המבצע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהיר, כי עם ביצוע הפעולה הוא קרא תקנון זה, וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.

  החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת. כתנאי בסיס לרכישת ציוד משרדי, חומרי ניקוי, טונרים וראשי דיו ומוצרי אריזה.

  החברה לא תישא באחריות לכל נזק ישיר/עקיף שיגרם ללקוח או למוצר כתוצאה משימוש שאינו נכון. יש לפעול על פי הוראות היצרן כפי שמופיעות בעלון. רכישה באתר תתבצע רק לאחר אישור של חברת האשראי הישראלית. על הלקוח מוטלת החובה לוודא שפרטי ההזמנה נכונים ולא נפלה שגיאה בפרטי ההזמנה. במקרה שנפלה שגיאה על הלקוח ליצור קשר מידי עם שירות הלקוחות בטלפון

  קניין רוחני וזכויות יוצרים

  בעל החברה ועובדיה השקיעו זמן וממון בהקמת האתר ועדכונו השוטף, צילום מוצרים באיכות גבוהה, גרפיקה, ניסוח מלל ועוד..
  מובהר בזאת כי אין להפיץ / לפרסם / להשתמש בתכנים המוצגים באתר, לעשות בהם כל פעולה במישרין או עקיפין המהווה פגיעה בזכויות יוצרים אן בקניין הרוחני של החברה – אלא אם החברה נתנה אישור מפורש בכתב ומראש.

  אופן הרכישה ותנאי תשלום

  התמונות המלוות את המוצרים באתר הינן לצורך המחשה בלבד ותיתכן סטייה קלה בהצגת הצבעים בין מסך למסך. המוצרים הנמכרים באתר הינם מוצרים חדשים.

  רשאי לקנות באתר כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל

  או תאגיד רשום בישראל.

  באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד ליד כל פריט מוצג מחירו בשקלים,

  משתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו, המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת, כמו כן ניתן לשמור את ההזמנה מבלי לסיימה על שרתי האתר ולהמשיכה במועד מאוחר יותר, בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה . המוצרים המוצגים באתר אינם מיועדים למכירה לסוחרים אלה ללקוחות פרטיים ועסקיים
  החברה רשאית לבטל כל הזמנה לפי ראות עיניה ללא תאום או הודעה מראש.

  אופן התשלום

  התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים, ללא ריבית,בהתאם לגובה הקנייה, החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילה וסמוך לשליחתה . פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, אנו ניצור איתו קשר טלפוני, ביום העבודה הקרוב כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי אך הדבר עלול לגרום לעיכובים במשלוח.
  לקוח עסקי שיבצע הזמנה טלפונית באמצעות האתר ויבחר למסור פרטי כרטיס אשראי באמצעות הטלפון, יוכל להבטיח את מחירו הסופי של המוצר/ים רק לאחר קבלת אישור לעסקה מחברת האשראי – מובהר בזאת כי לעיתים אי מסירת פרטי כרטיס אשראי באתר – גורמת לעיכוב במועד האספקה. במקרה והלקוח יבחר לאסוף מוצרים ממשרדינו, יוכל לעשות זאת רק לאחר אישור הזמנתו ובתיאום מראש, המוצרים ניתנים לאיסוף עצמי ע"י בעל כרטיס האשראי בהזמנה ובהצגת ת"ז בלבד. החברה שומרת לעצמה את הזכות להגביל את הכמות הנמכרת ללקוח גם במידה וההזמנה אושרה. קיימים מוצרים מסוימים שלא יוכלו להיאסף ממשרדינו, ויסופקו ישירות ללקוח על ידנו או מי מטעמנו.

  הכנת ההזמנה

  מרבית הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי שלנו דרך קבע וזמינים לאספקה מיידית, במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט ולסכם עם הלקוח את מועד משלוח הפריט החסר. ובכל מקרה לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח והסכמתו. יודגש כי הודעה בדבר אי המצאות פריט במלאי תימסר ביום העסקים הסמוך למועד ההזמנה ותינתן ללקוח האפשרות לבטל הזמנתו ללא כל עלות.

  הזמנה שבוצעה לאחר סיום שעות הפעילות של מח' ההזמנות תחושב כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שאחריו.

  החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל עסקה במקרה של טעות חריגה בפרסום המוצר באתר.

  משלוח

  המוצרים נשלחים ללקוח באמצעות חברת שילוח חיצונית או באמצעות נציגנו, ומסופקים ללקוח לאחר אישור ההזמנה במידה והמוצרים נמצאים במלאי.

  ימי עסקים אינם כוללים ימי שישי-שבת , ערבי חג ומועדי וחגי ישראל.
  לקוח עסקי אשר לא ימצא במשרדו בעת ביקור השליח – תושאר הודעה לצורך תיאום מחדש של מועד האספקה.
  לקוח עסקי שלא ימצא משרדו לאחר שתואם עמו מועד אספקה חדש – יישא בעלות המשלוח החדש.

  תיתכן תוספת תשלום עבור משלוח לאזורים מיוחדים החיוב יעשה לאחר עדכון הלקוח.

  החברה עושה כל שביכולתה כדי לוודא, שהמוצר המוזמן יימצא במלאי היבואן/ספק, או כי השירות המוצע ניתן ליישום. עם זאת, עלול להיווצר מצב, בתום לב, ובו לאחר תום הליך המכירה, יתברר כי המוצר חסר מן מלאי היבואן/הספק או כי השירות איננו זמין. במצב כזה, יוצע ללקוח מוצר/שירות חלופי, הדומה בתכונותיו ובמחירו למוצר שהוזמן, בפנייה ישירה אליו באמצעות הטלפון או הדואר האלקטרוני שלו. במידה ואין הלקוח מעוניין במוצר/בשירות החלופי, קמה לו הזכות לסרב לקבלו. במקרה כזה, תבוטל הזמנת המוצר/השירות וכספו של הלקוח, ככל ששולם, יוחזר לו. בוטלה המכירה או סופק ללקוח מוצר/שירות חלופי כאמור, לא תהא לחברה אחריות לכל נזק שהוא שנגרם ללקוח או לאחר, וללקוח לא תהא כל עילה ו/או טענה כלפי החברה בגין המכירה או ביטולה, ובכלל זה בגין רכישת מוצר/שירות במחיר גבוה יותר ו/או בגין אובדן רווחים ו/או בגין כל נזק אחר, ישיר או עקיף, שייגרם ללקוח.

   

  משלוח ריהוט | לוחות | ציוד חריג

  באתר קיימים מוצרים אשר בגלל משקלם או גודלם החריג דורשים מהחברה היערכות לוגיסטית שונה לצורך המשלוח.
  עלות המשלוח והסייגים למשלוח יצוינו טלפונית ע"י שיחה יזומה של נציגי החברה טרם ביצוע החיוב וטרם יציאת ההזמנה.

  החזרת מוצרים

  ביטול עסקה ניתן לבצע תוך 14 יום מיום רכישת המוצר בהתאם לחוק.
  ניתן להחזיר את המוצר אל משרדינו ,תוך 14 יום מיום רכישת המוצר. המוצר יוחזר סגור באריזתו המקורית. החברה תזכה את כרטיס האשראי , העברה בנקאית לחשבון הלקוח או המחאה בגובה מלוא ערכו של המוצר המוחזר בקיזוז 5% מסכום העסקה או 100 ש"ח (הנמוך מבניהם) ובנוסף עלות דמי משלוח במידה ויש צורך לאסוף את המוצר.

  כמו כן, במקרה של ביטול עסקה שלא עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי יש להחזיר את המוצר למשרדנו. יובהר כי הוראות פסקה זו באשר למדיניות ביטול והחזרת מוצרים תקפות אך ורק לגבי צרכן כהגדרתו בחוק, ולעניין זה 'חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 '

  במקרה של ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי - המוצר יוחזר על חשבון הלקוח למחסני החברה. 

  אחריות ושירות

  אחריות למוצרים למיכון משרדי, מדפסות, ציוד היקפי למחשב וציוד טכנולוגי, תינתן תעודת אחריות של היבואן. מובהר בזאת כי האחריות לעבודה תקינה של המוצר מוטלת על היבואן ויצרן הציוד על פי כתב האחריות המצורף לפריט ואם חלה תקלה בפעולתו על הצרכן לפנות ליבואן על פי כתב האחריות שבידו, וכי במקרה שלא ניתן יהיה לאתר את היצרן/היבואן על מנת לממש את האחריות ומחיר המוצר עלה על 400 ₪, תחול האחריות על העסק המוכר והוא יכנס בנעליו של היצרן/יבואן. על שאר המוצרים תינתן אחריות של החברה לשלושה חודשים מיום הרכישה וזאת בתנאי שנעשה במוצר שימוש נכון וסביר, פריט שימצא לא תקין יתוקן או יוחלף בפריט זהה חדש או משומש בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה. הוצאות המשלוח של הפריט הבלתי תקין יחולו על הלקוח והחזרתו אל הלקוח לא תחויב בדמי משלוח

  שמירה על פרטיות

  בעת ההזמנה על הלקוח למסור פרטים אישיים כגון: שם, מס' תעודת זהות, כתובת, מס' כרטיס אשראי וכתובת דוא"ל.הפרטים הנמסרים הינם מוצפנים ע"י מערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, שרתי אבטחה המגובים ב Firewall אשר מגנים על מערכות האתר.
  התקשורת עם הלקוח לבין השרתים עובדת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL , כאשר הפרוטוקול הוא סטנדרט עולמי, ומאפשר הצפנה של המידע העובר ברשת האינטרנט.

  החברה מתחייבת שלא להעביר את פרטי הגולש ו/או הרוכש לשום מקור חיצוני למעט חברת האשראי בלבד. יחד עם זאת, החברה ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו נעשה שימוש לשם ביצוע ההזמנה.

  כל הרוכש הממלא את פרטיו באתר מאשר לשלוח אליו עדכונים וחומר פרסומי באמצעות דוא"ל או SMS.

  מערכת האתר מאובטחת בתקשורת שבין הלקוח לבין שרתי המערכת . בכל קנייה על הלקוח להקיש את שמו וסיסמא אשר קבע מראש, כאשר הקשת הסיסמא מבטיחה את פרטיות הלקוח.
  כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, פרט למורשה שהינו האחראי על הפרטיות ומידע אישי מטעם החברה.

  בכל שאלה ו/או תלונה הנוגעת להגנת הפרטיות באתר, ניתן לפנות לאחראי על הגנת הפרטיות במשרדנו במייל  sales@vavadoo.co.il

  מקום השיפוט

  סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך כאשר פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל בלבד.

  אנו מאחלים לכם קנייה מהנה ונעימה!