חיפוש
True
כל הקטגוריות
  תפריט סגור

  תקנון האתר

  אתר ואואדו בע"מ הינו חנות מקוונת המופעלת על ידי חברת ואואדו בע"מ (513846253) תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולש באתר ו/או המזמין דרך האתר. כל המבצע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהיר, כי עם ביצוע הפעולה הוא קרא תקנון זה, וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.

  החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת. כתנאי בסיס לרכישת ציוד משרדי, חומרי ניקוי, טונרים וראשי דיו ומוצרי אריזה.

  החברה לא תישא באחריות לכל נזק ישיר/עקיף שיגרם ללקוח או למוצר כתוצאה משימוש שאינו נכון. יש לפעול על פי הוראות היצרן כפי שמופיעות בעלון. רכישה באתר תתבצע רק לאחר אישור של חברת האשראי הישראלית. על הלקוח מוטלת החובה לוודא שפרטי ההזמנה נכונים ולא נפלה שגיאה בפרטי ההזמנה. במקרה שנפלה שגיאה על הלקוח ליצור קשר מידי עם שירות הלקוחות בטלפון

  החזרות והחלפות:

  החזרת מוצר תתאפשר בתנאים הבאים:

  • המוצר הינו באריזה מקורית ושלמה.

  אנו עושים את מירב המאמצים שהמידע המוצג באתר כולל תמונות ותיאורים מידע כללי יהיה עדכני ומדויק ככל הניתן, אך האתר אינו נקי מטעיות, על כן ההסתמכות על המידע המופיע באתר הינו באחריות הלקוח בלבד.

  משלוחים באמצעות שליחים-

  משלוח ע"י חברת שליחויות או באמצעות נהג מטעם החברה בתוספת 45 ש"ח + מע"מ דמי משלוח מצד הלקוח. (עבור הזמנות מעל 550 ₪, לפני מע"מ לא יגבו דמי משלוח)

  זמן האספקה הינו 1-5 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה (יום קבלת אישור חברת האשראי). הזמנות שנעשו לאחר השעה 12:00 בצהריים, תחל ספירת ימי האספקה ממחרת.

  החברה אינה אחראית לאיחורים באספקת המוצר הנובעים מסיבות שאינן בשליטתה.

  החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר . במקרה שבו המוצר אינו במלאי, תיצור החברה קשר עם הלקוח.

  רהיטים כבדים,כגון מערכות המתנה, שולחנות, מספר רב של כסאות, ועוד, יחוייבו בעלות משלוח

  עלות המשלוח תחושב לפי מרחק,קומה, עם / בלי מעלית.

   

  תודה שבחרת לקנות בחנות “ואואדו בע"מ" !

  אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או התלבטות.

  לשירות לקוחות “ואואדו בע"מ"

  1700-50-77-57

  פקס 08-9155585

  ניתן גם ליצור עמנו קשר במייל: Office@vavadoo.co.il

  המכירה של המוצרים באתר מיועדת לעסקים בלבד ולא לצריכה אישית/פרטית

  התמונות באתר להמחשה בלבד